Про нас

Ви бажаєте зроби свято цікавим та незабутнім, Ви хочете вразити та здивувати своїх гостей, ми пропонуємо Вам вишукані, красиві, неповторні та … смачні прикраси: фруктові композиції та букети, шоколадні фонтани та карвінг, фонтани для напоїв.

Наша компанія існує вже вісім років, має значний досвід роботи в усьому західному регіоні України. Крім всієї Івано-Франківської області, неодноразово здійснювали оформлення солодких фруктово-шоколадних фуршетних столів в Тернополі та Львові, Збаражі та Заліщиках, Чернівцях та Мукачевому, Рахові та Стрию, Моршині та Бучачі, Солотвино та Буковелі, та ще в цілому ряді міст, містечок та сіл.

Головний акцент роботи студії – це створення ексклюзивних композицій та букетів з фруктів, шоколадні фонтани та карвінг, фонтани для напоїв та льодові фігури, які забезпечують солодке задоволення як самим винуватцям торжества так і їхнім гостям.

 

Ми одна з перших компаній такого плану в Західній Україні, маємо власний унікальний стиль створення фруктових композицій та букетів, забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою створення ексклюзивних композицій з урахуванням його побажань.

Область діяльності: сфера послуг пов'язана з оформленням фруктово-шоколадних фуршетних столів, створенням ексклюзивних фруктових букетів та композицій, карвінгом на замовлення клієнтів та в якості подарунків до різноманітних святкових подій (весілля та дні народження, презентації та фуршети, професійні свята та корпоративи, випускні вечори та ін.).

Зробити замовлення в нашій студії, яка знаходиться в місті Івано-Франківську за адресою: вулиця Володимира Великого, 12-В (біля спортивного клубу "Альянс") або ж безпосередньо на даному сайті, з подальшим погодженням усіх деталей замовлення за телефонами:  (095) 48-38-445, (098) 227-86-60, (099) 477-20-55.

Досвід показує, що зібрати два ідентичних букети неможиво, тому при замовленні наших букетів Ви отримаєте свій - оригінальний букет, який буде чудовим подарунком для близьких. Ви обираєте стиль букета і його наповнення, а наші майстині сформують для Вас красивий букет!

Також пропонуємо Вам широкий вибір товарів з Польщі у нашому магазині "Тутті маркет", який розташований в місті Івано-Франківську за адресою:
- вулиця Пилипа Орлика, 10-а (поруч зі спортивним клубом "Альянс").

 

Розробка інтернет-магазину студія WebDrug