Схема роботи

Якщо Ви читаєте це текст, значить Ви зробили правильний вибір. 
Ми раді вітати Вас на оновленому сайті студії "Тутті-Фрутті". Тут ви можете ознайомитися з широким спектром послуг, що ми готові Вам запропонувати, а також оформити замовлення в режимі он-лайн.
Отже, із запропонованих варіантів Ви обираєте вподаний фруктовий букет чи фруктову композицію, шоколадний фонтан чи фонтан для напоїв, або ж комплексне оформлення солодкого фуршетного столу і робите замовлення в нашій фруктово-шоколадній студії, яка розміщена в місті Івано-Франківську за адресою: вулиця Володимира Великого, 12-В (біля спортивного клубу "Альянс"), або ж безпосередньо на сайті нашої агенції, з подальшим погодженням усіх деталей замовлення за телефонами: (095) 48-38-445, (098) 227-86-60, (099) 477-20-55.
Протягом кількох годин з Вами безпосередньо зв'яжеться фахівець агенції і уточнить окремі деталі замовлення. За необхідності, Ви зустрінетесь і зясуєте остаточні нюанси, що можуть бути при оформленні.
Всі замовлення виготовляються зі свіжих та якісних фруктів. Досвід показує, що зібрати два ідентичних букети неможиво, тому при замовленні наших букетів Ви отримаєте свій - оригінальний букет, який буде чудовим подарунком для близьких. Ви обираєте стиль букета і його наповнення, а наші майстрині сформують для Вас красивий букет!

Зверніть увагу, що замовлення на оформлення солодкого фуршетного столу, виготовлення фруктової композиції чи букету, карвінг, шоколадний фонтан варто робити завчасно. Термін виконання замовлення складає від двох днів. Можливість виконання замовлення в коротші терміни розклядається в кожному конкретному випадку індивідуально.
Ви замовляєте, а ми попіклуємось, щоб Ваше свято було солодким, красивим і незабутнім!

Розробка інтернет-магазину студія WebDrug