Доставка

Студія "Тутті Фрутті" гарантує доставку замовлення у вказаний Вами час та місце тільки після узгодження всіх деталей в телефонному режимі та здійснення Вами авансового платежу.

Зверніть увагу, що замовлення на оформлення солодкого фуршетного столу, виготовлення фруктової композиції чи букету, карвінг, шоколадний фонтан чи фонтан для напоїв варто робити завчасно. Термін виконання замовлення складає від двох днів. Можливість виконання замовлення в коротші терміни розклядається в кожному конкретному випадку індивідуально.

Досвід показує, що зібрати два ідентичних букети неможиво, тому при замовленні наших букетів Ви отримаєте свій - оригінальний букет, який буде чудовим подарунком для близьких. Ви обираєте стиль букета і його наповнення, а наші майстрині сформують для Вас красивий букет!

Ми гарантуємо доставку замовлення сім днів на тиждень: Студія "Тутті-Фрутті" подбає, щоб створити на Вашому святі куточок солодкої, смачної, вишуканої та неповторної екзотики!!! 

Замовлений букет Ви можете забрати з нашої студії, або ж ми дбайливо доставимо його:

- по центру Івано-Франківська - 50 грн;
- по місту - 80 грн.

Доставка замовлень на весілля (фруктові композиції, шоколадні фонтани) в межах Івано-Франківська - безкоштовна.

При замовленні послуг за межами обласного центру, Ви додатково до вартості замовлення оплачуєте вартість доставки до Вашого населеного пункту в розмірі 3 грн за 1 км.  

Розробка інтернет-магазину студія WebDrug